Alles van IJsselstein
Bekijk de agenda
< augustus 2019 >
wk
ma
di
wo
do
vr
za
zo
31
 
 
 
1
2
3
4
32
5
6
7
8
9
10
11
33
12
13
14
15
16
17
18
34
19
20
21
22
23
24
25
35
26
27
28
29
30
31
 

Uitslagen polstokverspringen in Fierljeppen Linschoten

Uitslagen polstokverspringen in Fierljeppen Linschoten
Linschoten Geplaatst 19 juli 2019

Hierbij de belangrijkste uitslagen van de gesprongen wedstrijd in Fierljeppen Linschoten.

Fierljeppen Linschoten - 17 juli 2019

Senioren

1 Jaco de Groot Kamerik 20.53
2 Wilco van Amerongen Benschop 19.80
3 Paul van Meijeren Zegveld 19.34
4 Thomas van Midden Vlist 19.33
5 Rian Baas Utrecht 18.84


Dames

1 Wendy Helmes IJsselstein 16.29
2 Fabiënne Overbeek Benschop 15.90
3 Dymphie Baas - van Rooijen Oudewater 15.29
4 Lizanne Schilt Polsbroek 13.41
5 Carina den Hartogh Woerden 13.41


Junioren

1 Reinier Overbeek Benschop 20.30
2 Lucas van Eijk Haastrecht 19.66
3 Daniel Cluistra Haastrecht 18.82
4 Chris Anker Vlist 18.49
5 Wijnan van Ingen Zegveld 17.89


Jongens

1 Guus Hoogland Montfoort 17.55
2 Roef Eijzenga Jaarsveld 16.67
3 Harmen Timmerarends Montfoort 16.49
4 Roy Velis Benschop 15.99
5 Mark van der Horst Schoonhoven 15.79


Meisjes

1 Laura Maaijen Haastrecht 14.29
2 Moniek van Vliet Nieuwkoop 12.54
3 Eline Kastelein Zegveld 12.48
4 Thalina van der Wind Snelrewaard 12.40
5 Lieke Stolwijk Bodegraven 12.00

Klik hier voor alle resultaten.

 

Fierljeppen Linschoten - 20 juli 2019

Senioren

1 Jaco de Groot Kamerik 20.58
2 Rian Baas Utrecht 20.46
3 Ricardo Faaij Haastrecht 19.27
4 Thomas van Midden Vlist 19.24
5 Paul van Meijeren Zegveld 19.12


Dames

1 Wendy Helmes IJsselstein 15.49
2 Dymphie Baas - van Rooijen Oudewater 15.32
3 Demi Groothedde Jaarsveld 15.03
4 Julia van Eijk Haastrecht 14.16
5 Lizanne Schilt Polsbroek 13.82


Junioren

1 Reinier Overbeek Benschop 19.59
2 Daniel Cluistra Haastrecht 18.73
3 Chris Anker Vlist 18.56
4 Bas van Leeuwen Woerden 17.25
5 Lucas van Eijk Haastrecht 16.54


Jongens

1 Harmen Timmerarends Montfoort 17.77
2 Guus Hoogland Montfoort 17.49
3 Roy Velis Benschop 17.26
4 Hidde van Dam Montfoort 16.27
5 Roef Eijzenga Jaarsveld 16.05


Meisjes

1 Suzanne Mulder Vlist 14.81
2 Laura Maaijen Haastrecht 13.83
3 Rianne de Regt Linschoten 13.13
4 Moniek van Vliet Nieuwkoop 12.34
5 Lieke Stolwijk Bodegraven 12.02

Klik hier voor alle resultaten.

 


Meer informatie | www.pbholland.com

Reacties op dit bericht


Zelf een reactie toevoegen

Er zijn nog geen reacties op dit bericht.




« terug

Wish Hairstyling
Dierenkliniek IJsselstein
Margreet Hairstyling
Eet- en Drinkhuis
Van Lexmond Wonen
Den Hartog Verzekeringen BV  & RegioBank